Şirketimiz 1996 yılında %100 yerli sermaye ile Marmaris, Muğla'da kurulmuş olup bugün farklı sektörlerde 100'den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

Misyonumuz;

2017 yılında Aqua Tropikal Doğal Kaynak Suyu Köyceğiz tesisinin temellerini atarak ambalajlı su sektörüne adım atan markamız her geçen gün büyüyen dağıtım ağı ve üretim kapasitesi ile sektörün sayılı firmalarından biri haline gelmiştir.

Firmamız müşteri odaklılık prensibi ile bulunduğu sektörleri iyi tanıyarak sürdürülebilir büyümeyi sağlamaktadır.

Kamu kuruluşları, çevredeki kuruluşlar ve müşterileri ile işbirliği içinde çalışmaktadır.

Doğaya ve çevreye duyarlı davranarak, çevre ile ilgili tüm yasal yükümlülüklere uymakta ve çalışanlarını da çevresel konularda bilinçlendirmektedir.

Aqua Tropikal Doğal Kaynak Suyu olarak kaynaktan dolum hatlarına ve dolum tesisine giden akışta en yüksek hijyen kalitesiyle, son teknoloji dolum makinaları ile doğal kaynak suyunun hiçbir minerali bozulmadan en yüksek standartlarda dolum gerçekleştirilmektedir.

Vizyonumuz;

30 yılı aşan geçmişimizde oluşturduğumuz değerlerimizi koruyarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri yeni teknolojilerle destekleyerek, değerli çalışanlarımız ile birlikte markamızın bilinirliğini arttırarak ve sürekliliğini sağlayarak sektöründe takip edilen bir firma olabilmektir.

Torpikal Su & Tropikal Hotel
Neden Tropikal Su?
 • Filtrelenmiş, alkali özellikli su

  Filtrelenmiş,
  Alkali Özellikli

 • Sağlıklı, 8,3 pH değerli

  Sağlıklı,
  8,3 pH Değerli

 • 140.5 μS/cm İletken Su

  140.5 μS/cm
  İletkenlik

 • Amonyum ve Alüminyum İçermez

  Amonyum ve
  Alüminyum İçermez

 • Doğal kaynak suyu

  Kalite Sertifikalı,
  Kaynak Suyu

Aqua Tropikal Doğal Kaynak Suyunun Faydaları Hakkındaki YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?